Výsadba parkov a verejnej zelene

S naším tímom realizujeme komplexné projekty aj pre mestá a obce. Venujeme sa výsadbe a údržbe mestských parkov, návrhom sezónnych kvetinových záhonov, ale aj rekonštrukciám, revitalizácii a tvarovaniu verejnej zelene.

Okrem miest a obcí spolupracujeme taktiež so súkromnými firmami. Tvoríme projekty pre exteriéry hotelov, penziónov, reštaurácií či areálov polyfunkčných budov a firiem. V rámci návrhu výsadby, revitalizácie a následnej údržby sa staráme o hotelové záhrady, átriá, predzáhradky, terasy reštaurácií, no napríklad aj areály kúpeľných zariadení a kúpalísk.

Inštalácia závlahových systémov

Tvoríme praktické návrhy, ktoré spĺňajú estetické aj funkčné požiadavky klientov. Súčasťou našich realizácií sú konzultácie, na základe ktorých vytvoríme návrh. Spoločne s vami potom vyberieme vhodné materiály a rastliny a pustíme sa do samotnej výsadby.

Súčasťou procesu realizácie je aj inštalácia automatických závlahových systémov. Tieto automatické systémy sú vhodné najmä pre firmy, ktoré nemajú vlastného záhradníka, a teda hľadajú efektívny spôsob dennodennej závlahy. S ostatnou pravidelnou údržbou výsadby, ako je napríklad tvarovanie rastlín či zastrihávanie stromov, vám taktiež radi pomôžeme.

Štýlové záhrady

Záhrady sú útočiskom po náročnom dni a miestom na relax. Dbáme najmä na to, aby záhrada pôsobila harmonicky v každom ročnom období a prinášala vám radosť počas celého roka.

Japonské záhrady

Už starí Japonci verili, že príroda v sebe ukrýva ozdravnú energiu. Svoje záhrady štylizovali veľmi esteticky a harmonicky tak, aby mali moc upokojiť dušu a vyčistiť myseľ.