Oáza pokoja u vás doma

Už starí Japonci verili, že príroda v sebe ukrýva ozdravnú energiu. Svoje záhrady štylizovali veľmi esteticky a harmonicky tak, aby mali moc upokojiť dušu a vyčistiť myseľ. Dodnes sú preto japonské záhrady dokonalým miestom na relax a oddych, malým rajom hoci aj v centre veľkomesta.

Aj keď sú japonské záhrady zdanlivo nesymetrické, ich návrh si vyžaduje cit skúseného záhradného architekta. Všetky prvky záhrady sú totiž dokonale umiestnené tak, aby potešili oko každého návštevníka. Do záhrad preto štylizujeme tradičné jazierka, exotické rastliny či typické bonsaje, vďaka ktorým sa aj doma budete každý deň cítiť ako na dovolenke.

Japonské záhradné umenie v praxi

Japonské záhrady nie sú krásne len na pohľad, no dokážu spĺňať aj mnoho praktických funkcií. S našim tímom architektov a technikov sa preto špecializujeme na také návrhy a realizácie japonských záhrad, ktoré vám obohatia dušu, potešia oko a prekvapia vás svojou funkčnosťou.

V rámci našich služieb navyše poskytujeme aj ich pravidelnú údržbu. Starostlivosť o japonské záhrady je totiž oproti klasickým záhradám nielen náročnejšia na čas, no aj na vedomosti. Od týchto povinností vás preto radi oslobodíme. Ak sa ale o záhradu predsa len rozhodnete starať sami, v rámci konzultácií vám radi poskytneme užitočné tipy a triky, ako na to.

Verejná a sídelná zeleň

S naším tímom realizujeme komplexné projekty aj pre mestá a obce. Venujeme sa výsadbe a údržbe mestských parkov, návrhom sezónnych kvetinových záhonov, ale aj rekonštrukciám.

Štýlové záhrady

Záhrady sú útočiskom po náročnom dni a miestom na relax. Dbáme najmä na to, aby záhrada pôsobila harmonicky v každom ročnom období a prinášala vám radosť počas celého roka.