Konzultácie projektov

Predprípravou k realizácii našich projektov sú samotné konzultácie. Záleží nám totiž na tom, aby ste sa vo svojej novej záhrade cítili príjemne, a preto doladenie všetkých detailov v niektorých prípadoch trvá niekoľko dní až týždňov.

Chceme, aby ste z novej záhrady mali radosť a všetko v nej fungovalo tak, ako má. Podrobné konzultácie nám preto povedia, čo sa vám páči a aký účel má záhrada spĺňať. Až na základe toho môžeme pripraviť architektonický návrh novej záhrady, vybrať vhodné rastliny a doladiť všetky detaily.

śTŪLOVĶ ZĶHRADA - NEMśOVĶ-ēUBOR¨A (18)
JAPONSKĶ ZĶHRADA - ILAVA-KLOBUśICE (12)

Záhradné poradenstvo

Záhrada je živý organizmus. Ak chceme aby fungoval, musíme mu dokonale porozumieť. Súčasťou našich služieb je preto aj záhradné poradenstvo, v rámci ktorého vám poradíme, ktoré druhy rastlín a materiálov budú pre účel vašej záhrady najideálnejšie.

Okrem toho je záhradné poradenstvo určené aj pre tých z vás, ktorí sa rozhodnú o záhradu starať sami. Vysvetlíme vám, ako celý ekosystém vašej záhrady funguje a akú starostlivosť si bude od vás vyžadovať. Zároveň vám dáme cenné rady a užitočné tipy k tomu, ako sa o vašu výsadbu starať efektívne a s radosťou. 

Štýlová záhrada

Záhrady sú útočiskom po náročnom dni, miestom na relax a oddych. Dbáme najmä na to, aby záhrada pôsobila harmonicky v každom ročnom období a prinášala vám radosť počas celého roka.

Japonské záhrady

Už starí Japonci verili, že príroda v sebe ukrýva ozdravnú energiu. Svoje záhrady štylizovali veľmi esteticky a harmonicky tak, aby mali moc upokojiť dušu a vyčistiť myseľ.