Dizajn vašej novej záhrady

Záhrady sú útočiskom po náročnom dni, miestom na relax a oddych. Pri tvorbe každého návrhu preto dbáme najmä na to, aby záhrada pôsobila harmonicky v každom ročnom období a prinášala vám radosť počas celého roka. 

Naše projekty sa zameriavajú na rodinné záhrady, predzáhradky, no aj átriá, terasy, mestské záhrady či vnútrobloky. Štýl záhrady závisí len od vašich predstáv a želaní. Záleží teda len na tom, či si vyberiete zelenú záhradu, skalku, slnečnú záhradu, japonskú záhradu s jazierkom alebo technológie ako napríklad automatický závlahový systém.

Funkčnosť aj estetika

Sústredíme sa na tvorbu takých záhrad, ktoré budú maximálne využiteľné a zároveň v nich nájdete všetko, čo chcete a potrebujete. Myslíme teda nielen na esteticko-vizuálnu stránku záhrady, ale aj na jej funkčnosť a využiteľnosť.

Pri realizáciách záhrad preto starostlivo kombinujeme použité materiály a vyberáme rastlinky, ktoré budú spolu harmonicky pôsobiť počas celého roka. Aby totiž záhrada vyzerala dobre v každom ročnom období, je nutné premyslene zvoliť takú kombináciu rastlín, ktorá vytvorí unikátny celok a dodá exteriéru osobitý ráz.

Verejná a sídelná zeleň

S naším tímom realizujeme komplexné projekty aj pre mestá a obce. Venujeme sa výsadbe a údržbe mestských parkov, návrhom sezónnych kvetinových záhonov, aj rekonštrukciám.

Japonské záhrady

Už starí Japonci verili, že príroda v sebe ukrýva ozdravnú energiu. Svoje záhrady štylizovali veľmi esteticky a harmonicky tak, aby mali moc upokojiť dušu a vyčistiť myseľ.