Rozsiahle projekty

S naším tímom realizujeme komplexné projekty aj pre mestá a obce. Venujeme sa výsadbe a údržbe mestských parkov, návrhom sezónnych kvetinových záhonov, ale aj rekonštrukciám, revitalizácii a tvarovaniu verejnej zelene.

Japonské záhrady

Ich návrh si vyžaduje cit skúseného záhradného architekta. Všetky prvky záhrady sú totiž dokonale umiestnené tak, aby potešili oko každého návštevníka. Do záhrad preto štylizujeme tradičné jazierka, exotické rastliny či typické bonsaje, vďaka ktorým sa aj doma budete každý deň cítiť ako na dovolenke.

Pravidelná údržba

V rámci našich služieb navyše poskytujeme aj ich pravidelnú údržbu. Starostlivosť o japonské záhrady je totiž oproti klasickým záhradám nielen náročnejšia na čas, no aj na vedomosti. Od týchto povinností vás preto radi oslobodíme. Ak sa ale o záhradu predsa len rozhodnete starať sami, v rámci konzultácií vám radi poskytneme užitočné tipy a triky, ako na to.

Štýlové záhrady

Záhrady sú útočiskom po náročnom dni, miestom na relax a oddych. Pri tvorbe každého návrhu preto dbáme najmä na to, aby záhrada pôsobila harmonicky v každom ročnom období a prinášala vám radosť počas celého roka. 

Vaša záhrada si zaslúži profesionálny prístup

Odborne odvedená práca, kvalitný rastlinný materiál, výborná komunikácia, pracovitý  personál a v závere nádherná záhrada.

Ján Tréger, Bratislava

Zrealizovali nám dokonalú záhradu tvorenú s citom, dôrazom na detail .My v nej teraz môžeme snívať vlastné sny. Vďaka.

Tomáš Galbo, Dubnica nad Váhom 

Množstvo skúseností sa odrazilo na kvalite odvedenej práce. Ďakujeme.

Rodina Jakúbeková, Piešťany

Konzultáciami vychádzali v ústrety zákazníkovi....šikovný, spoľahlivý tím a výsledkom je záhrada ušitá na mieru.

Ján Vavro, Trenčín

Od začátku to byl profesionálny přístup, komunikacie na úrovni a přecízně dokončeno sadovnické dílo.

Jakub Kaděra, Uherské Hradiště

Napíšte nám

Radi odpovieme na vaše otázky